Zehra Güneş İspanya’da! Milli voleybolcu tarzıyla göz kamaştırdı!

Ülkemizin başarılı voleybolcularından Zehra Güneş sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Instagram’da 3 milyon takipçiye ulaşan Güneş, son olarak İspanya’ya gitti.

Geçtiğimiz günlerde bir markanın etkinliğine katılan Güneş, sosyal medyada kendisine yapılan eleştirilere dair “Linçlenen bir insanım, evet! Bir insan olarak bence çok acımasız bir şey!” demişti.

“DURMAK DİYE BİR ŞEY YOK”

Etkinlikte samimi açıklamalarda bulunan Güneş, izin günlerinden sonra yorgun hissettiğini belirterek “Profesyonel sporcu olarak ‘Durmak’ diye bir şey olmuyor hayatımızda. İzin günlerimizden sonra; ertesi gün çok yorgun hissediyorum kendimi, sürekli bir şey yapmak zorundaymışım gibi geliyor” ifadelerini kullandı.

“ZİHNİ DİNLENDİRMEK BEDENDEN DAHA ÖNEMLİ”

Omuz sakatlığı yaşadığını vurgulayan Zehra Güneş, “Omuz sakatlığı yaşıyorum. Ağrım olduğunda bile antrenman yapmak zorunda hissediyordum kendimi. Top yapamıyorsam ekstra fitness yapayım derdim. Bu sezon çok ağrılı bir süreç geçirdim” dedi.

İSPANYA’YA GİTTİ

A Milli Takım’ın oynayacağı Milletler Ligi turnuvası öncesi yurt dışına çıkan Zehra Güneş, tatil için İspanya’yı tercih etti. Başarılı voleybolcu, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflardaki güzelliğiyle dikkat çekti.

İspanya sokaklarında şık kombini ile çekildiği fotoğraflarını paylaşan Güneş, gönderilerine not olarak: ‘But first, coffee please’ (Önce kahve lütfen) yazdı.

YORUM YAĞDI

Instagram’da 3.8 milyon takipçiye sahip olan Zehra’nın paylaştığı fotoğraflara, voleybolcu arkadaşlarından da yorum geldi.

İşte Zehra Güneş’in son paylaşımları…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x